0
Košík je prázdny
0

    Príslušenstvo

    kompletný sortiment IT produktov pre domacnosť, kanceláriu a firmu

    Najpredávanejšie produkty

    Zobraziť len

    Cena

    EUR
    EUR

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Dostupnosť

    Sklad

    20 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Sada pro montáž 19palcových přepínačů do racku Kompatibilní s 19palcovými přepínači do racku TP-Link a dalšími produkty. Pokud si nejste jisti modelem přepínače, změřte velikost montážních přírub a rozteč otvorů racku – lze je použít, pokud se sh

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    4.80 EUR 

    bez DPH

    5.76 EUR 

    s DPH

    Modul redundantního napájení zdroje 100-240V TL-MCRP100 Výstupní výkon až 102 wattů Výstupní přepěťová, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu K čemu slouží tento produkt Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí mod

    61.13 EUR 

    bez DPH

    73.36 EUR 

    s DPH

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    82.34 EUR 

    bez DPH

    98.81 EUR 

    s DPH

    ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M SPECIFIKACE Délka kabelu 3m Konektor 1 SFP+ Konektor 2 SFP+ Typ pohlaví Samec/samec Povrchová úprava konektoru měď Rychlost přenosu dat 10000 Mbit/s Barva černá C

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    124.51 EUR 

    bez DPH

    149.41 EUR 

    s DPH

    Súprava Cisco C9300L-STACK-KIT je súprava na stohovanie, ktorá bola špeciálne navrhnutá na použitie s prepínačmi radu Cisco Catalyst 9300L. Táto súprava stohov obsahuje dva stohovacie adaptéry a jeden 50 cm externý stohovací kábel. Technológia Cisco

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    283.99 EUR 

    bez DPH

    340.79 EUR 

    s DPH

    Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit Device Type : SFP+ transceiver module Form Factor : Plug-in module Cabling Type : 10GBase-SR Data Transfer Rate : 10 Gbps Optical Wave Length : 850 nm Data Link Protocol : 10 Gig

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    193.64 EUR 

    bez DPH

    232.37 EUR 

    s DPH

    TX401 10 Gigabit PCI Express Network Adapter 10 Gbps Networking - Combined with the latest 10GBase-T Technology, TX401 delivers extreme speeds of up to 10 Gbps, which is 10× faster than typical Gigabit adapters, guaranteeing smooth data transmi

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    77.47 EUR 

    bez DPH

    92.96 EUR 

    s DPH

    Cisco C9200L-STACK-KIT= Stohovací kábel je kompatibilný s Cisco Catalyst 9200 Series prepínačom . Modely prepínačov Cisco Catalyst 9200 sú navrhnuté na stohovanie prepínačov ako jedného virtuálneho prepínača, čo zákazníkom umožňuje mať jednu rovinu

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    707.93 EUR 

    bez DPH

    849.52 EUR 

    s DPH

    577.91 EUR 

    bez DPH

    693.49 EUR 

    s DPH

    Features Passive cable Length 0.5meter Network Cable Type Direct attach cable Connector QSFP28 Connector(Second End) QSFP28

    90.82 EUR 

    bez DPH

    108.98 EUR 

    s DPH

    Dell SFP+ 10 Gbit 1 m; Twinaxiální kabel od společnosti Dell slouží k propojování na krátké vzdálenosti v rámci racku a mezi sousedními racky. Kabel má délku 1 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; For...

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    18.35 EUR 

    bez DPH

    22.02 EUR 

    s DPH

    The Dell™ SFP transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a connector. The Dell networking 16GBase2X FC16 SFP transceiver provides 16

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    85.83 EUR 

    bez DPH

    103.00 EUR 

    s DPH

    Dell Networking, Cable, SFP+ toSFP+, 10GbE, Copper Twinax DirectAttach Cable, 5 Meter,CusKit Tento kabel Dell™ Networking připojení zajišťuje konektivitu Ethernetu na vzdálenost až 5 metru. Je určen pro vhodné platformy Dell™. Network Cable Type Direct

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    43.70 EUR 

    bez DPH

    52.44 EUR 

    s DPH

    General: Network Cable Type Breakout cable Technology Twinaxial Features Passive cable Length 10 ft Connectivity: Connector QSFP28 - male Connector (Second End) 4 x QSFP28 - male

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    271.67 EUR 

    bez DPH

    326.00 EUR 

    s DPH

    Na predajni  23.5.2024
    u Vás  24.5.2024
    14.14 EUR 

    bez DPH

    16.97 EUR 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • Z

      Znížená cena

    • P

      Posledná šanca

    • R

      Rozbalené so zľavou

    • B

      Bazár

    • HLAVNÝ

      - Hlavný
    • EX2

      - do 2 dní
    • EX5

      - do 5 dní
    • EX10

      - do 10 dní
    • ESH

      - Externý - eShop
    • EX3

      - do 3 dní
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je skladom

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)