0
Košík je prázdny
0

    Príslušenstvo

    kompletný sortiment IT produktov pre domacnosť, kanceláriu a firmu

    Najpredávanejšie produkty

    Zobraziť len

    Cena

    EUR
    EUR

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Dostupnosť

    Sklad

     

    GLC-SX-MMD Duplexný vysielač a prijímač Cisco GLC-SX-MMD pripája prepínač a smerovač k sieti. Poskytuje prístup k možnostiam technológie optických vlákien. Aby bolo možné využívať výhody rýchleho prenosu dát pomocou optických káblov, vyžaduje dané za

    248.28 EUR 

    bez DPH

    297.94 EUR 

    s DPH

    14 slotové rackové šasi TL-MC1400 14 přihrádek až pro 14 média konvertorů Podporuje funkci výměny za provozu a umožňuje tak snadnou a rychlou výměnu konvertoru a napájecího zdroje Dva chladicí větráky pro lepší ventilaci K čemu slouží tento

    168.69 EUR 

    bez DPH

    202.43 EUR 

    s DPH

    Modul redundantního napájení zdroje 100-240V TL-MCRP100 Výstupní výkon až 102 wattů Výstupní přepěťová, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu K čemu slouží tento produkt Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí mod

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    31.37 EUR 

    bez DPH

    37.64 EUR 

    s DPH

    1m kabel s přímým připojením SFP+ TXC432-CU1M Konektor SFP+ na obou stranách 10 gigabitový ethernet (vzdálenost 1 m) K čemu slouží tento produkt Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP + na každé straně je TXC432-CU1M

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    33.06 EUR 

    bez DPH

    39.67 EUR 

    s DPH

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    94.97 EUR 

    bez DPH

    113.96 EUR 

    s DPH

    ZyXEL 10G (SFP+) direct attach cable 3m DAC10G-3M SPECIFIKACE Délka kabelu 3m Konektor 1 SFP+ Konektor 2 SFP+ Typ pohlaví Samec/samec Povrchová úprava konektoru měď Rychlost přenosu dat 10000 Mbit/s Barva černá C

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    143.74 EUR 

    bez DPH

    172.49 EUR 

    s DPH

    Injektor Cisco Aironet Power Injector (AIR-PWRINJ5) zvyšuje flexibilitu nasadenia bezdrôtových LAN prístupových bodov Cisco Aironet tým, že poskytuje alternatívnu možnosť napájania k miestnemu napájaniu, inline napájacie multiportové prepínače a multiport

    60.44 EUR 

    bez DPH

    72.53 EUR 

    s DPH

    Súprava Cisco C9300L-STACK-KIT je súprava na stohovanie, ktorá bola špeciálne navrhnutá na použitie s prepínačmi radu Cisco Catalyst 9300L. Táto súprava stohov obsahuje dva stohovacie adaptéry a jeden 50 cm externý stohovací kábel. Technológia Cisco

    719.82 EUR 

    bez DPH

    863.78 EUR 

    s DPH

    Cisco C9300L-STACK-KIT = stohovací set StackWise-320 pre Catalyst 9300L. Dva adaptéry a kábel StackWise-320 0.5 m Určené pre stohovanie prepínačov Cisco Catalyst C9300L, ktorá sa skladá z kábla a dvoch modulov. C9300L-STACK-KIT poskytuje priecho

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    708.52 EUR 

    bez DPH

    850.22 EUR 

    s DPH

    GLC-BX-D= 1000BASE-BX SFP, 1490NM Informácie o kompatibilite Navrhnutý pre: Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960- 48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-

    935.73 EUR 

    bez DPH

    1 122.88 EUR 

    s DPH

    GLC-BX-U= 1000BASE-BX SFP, 1310NM Informácie o kompatibilite Navrhnutý pre: Cisco 250 Series SG250X-48P ¦ Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960 -48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC

    935.73 EUR 

    bez DPH

    1 122.88 EUR 

    s DPH

    GLC-EX-SMD= Transceiverový modul SFP (Mini-GBIC) - transceiver - 1 000 Mb / s - zásuvný modul Informácie o kompatibilite Navrhnutý pre: 20-portový 1-gigabitový ethernetový ethernetový adaptér Cisco, 2520 pripojený mriežkový prepínač, 2-port

    1 435.94 EUR 

    bez DPH

    1 723.13 EUR 

    s DPH

    GLC-LH-SMD= Modul vysielača / prijímača SFP 1000BASE-LX / LH, MMF / SMF, 1310 nm, DOM Navrhnutý pre: Balík Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 SRST Voice Upgrades for HSEC Bundle, 3825 Unifie

    508.23 EUR 

    bez DPH

    609.88 EUR 

    s DPH

    GLC-SX-MMD= Duplexný vysielač a prijímač Cisco GLC-SX-MMD pripája prepínač a smerovač k sieti. Poskytuje prístup k možnostiam technológie optických vlákien. Aby bolo možné využívať výhody rýchleho prenosu dát pomocou optických káblov, vyžaduje dané z

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    239.81 EUR 

    bez DPH

    287.77 EUR 

    s DPH

    Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit Device Type : SFP+ transceiver module Form Factor : Plug-in module Cabling Type : 10GBase-SR Data Transfer Rate : 10 Gbps Optical Wave Length : 850 nm Data Link Protocol : 10 Gig

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    119.87 EUR 

    bez DPH

    143.84 EUR 

    s DPH

    Rámeček pro instalaci dvou redundantních zdrojů RPS do racku RPS2 Umožní instalovat dva redundantní zdroje RPS150 do racku o šířce 19 palců Instalace do jedné pozice (1U) 19" racku DUAL BAY RACK-MOUNTABLE RPS SHELF Operating Humidity: 10%~90% non-condens

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    31.51 EUR 

    bez DPH

    37.81 EUR 

    s DPH

    TX401 10 Gigabit PCI Express Network Adapter 10 Gbps Networking - Combined with the latest 10GBase-T Technology, TX401 delivers extreme speeds of up to 10 Gbps, which is 10× faster than typical Gigabit adapters, guaranteeing smooth data transmi

    105.72 EUR 

    bez DPH

    126.86 EUR 

    s DPH

    3m kabel s přímým připojením SFP+ TXC432-CU3M Konektor SFP+ na obou stranách 10 gigabitový ethernet (vzdálenost 3 m) SFP+ CABLE Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing Data Rate 10Gbps Cable Length 3m

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    37.65 EUR 

    bez DPH

    45.18 EUR 

    s DPH

    Cisco C9200L-STACK-KIT= Stohovací kábel je kompatibilný s Cisco Catalyst 9200 Series prepínačom . Modely prepínačov Cisco Catalyst 9200 sú navrhnuté na stohovanie prepínačov ako jedného virtuálneho prepínača, čo zákazníkom umožňuje mať jednu rovinu

    Na predajni  4.7.2022
    u Vás  6.7.2022
    789.24 EUR 

    bez DPH

    947.09 EUR 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • Z

      Znížená cena

    • P

      Posledná šanca

    • R

      Rozbalené so zľavou

    • B

      Bazár

    • HLV

      - Hlavný
    • EX2

      - do 2 dní
    • EX5

      - do 5 dní
    • E10

      - do 10 dní
    • ESH

      - Externý - eShop
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je skladom

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)