0
Košík je prázdny
0

    SPF Moduly

    kompletný sortiment IT produktov pre domacnosť, kanceláriu a firmu

    Najpredávanejšie produkty

    Zobraziť len

    Cena

    EUR
    EUR

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Dostupnosť

    Sklad

     

    Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351. MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols IEE

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    13.95 EUR 

    bez DPH

    16.74 EUR 

    s DPH

    The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    514.91 EUR 

    bez DPH

    617.89 EUR 

    s DPH

    &nbsp; Details Product code S+31DLC10D <

    44.88 EUR 

    bez DPH

    53.86 EUR 

    s DPH

    Tento kabel v&aacute;m umožn&iacute; vychutnat si v&scaron;echny v&yacute;hody na&scaron;eho nov&eacute;ho přep&iacute;nače s porty 40 Gb/s bez upgradu cel&eacute;ho nastaven&

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    28.77 EUR 

    bez DPH

    34.52 EUR 

    s DPH

    Propojte dva přepínače CRS326-24S+2Q+RM bez potíží - tento kabel má integrované moduly QSFP+. Dosáhnete datové rychlosti 40Gbps. Kabel je dlouhý 1 metr a je celkem flexibilní. &nbsp; Product specifications <table class=

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    21.54 EUR 

    bez DPH

    25.85 EUR 

    s DPH

    FTC je jednoduch&yacute; optick&yacute; převodn&iacute;k y optiky (SFP) na metalickou s&iacute;ť. Proveden&iacute; je vodotěstn&eacute; - outdoor s mechanickou fixac&iacute; krytu - pojistn&yacute; &scaron;roub.Jednotka m&aacute; nap&aacut

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    32.00 EUR 

    bez DPH

    38.40 EUR 

    s DPH

    Bidirectional SFP+ 10G module kitSada obsahuje dva moduly SFP +, kter&eacute; lze použ&iacute;t jako p&aacute;r pro dosažen&iacute; datov&eacute; proustnosti až 10Gbps do vzd&aacute;lenosti až 10km na jednom optick&eacute;m kabelu. &nbsp;<

    277.34 EUR 

    bez DPH

    332.81 EUR 

    s DPH

    &nbsp; Details Product code S+31DLC10D <

    113.68 EUR 

    bez DPH

    136.42 EUR 

    s DPH

    &nbsp; Details Product code S+85DLC03D <

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    47.79 EUR 

    bez DPH

    57.35 EUR 

    s DPH

    Optický aktívny prepojovací kábel pre priame prepojenie pomocou portov SFP / SFP +. dĺžka kábla 5m. kompatibilná so všetkými produktmi Mikrotik s portami SFP / SFP + vrátane nového radu 4011 (Rada RB4011 nie je kompatibilný s našimi pasívnymi káble pre

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    41.79 EUR 

    bez DPH

    50.15 EUR 

    s DPH

    &nbsp;Tento modul otev&iacute;r&aacute; cel&yacute; svět možnost&iacute; vysokorychlostn&iacute;ho připojen&iacute; a nab&iacute;z&iacute; až 10 Gbps rychlost&iacute; přes běž

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    54.11 EUR 

    bez DPH

    64.93 EUR 

    s DPH

    &nbsp;S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm Dual LC konektorem pro až 20kilometrov&eacute; singl-modov&eacute; vl&aacute;kno s DDMJednotky jsou testov&aacut

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    19.00 EUR 

    bez DPH

    22.80 EUR 

    s DPH

    S-35/53LC20D je p&aacute;r SFP transceiverov, S-35LC20D je optick&yacute; SFP modul 1,25G s LC konektorom, T1310nm / R1550

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    57.98 EUR 

    bez DPH

    69.58 EUR 

    s DPH

    Dvojica modulov pre priemyselnej teploty (-40 &deg; C až + 85 &deg; C) do 80 km spojenia, obsahuje jeden S-45LC80D a jeden S-54LC80D. SFP modul S-45LC80D: 1,25G, SM, 80km, T1490nm / R1550nm, LC-konektor, DDM. SFP modul S-54LC80D: 1,25G, S

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    71.56 EUR 

    bez DPH

    85.87 EUR 

    s DPH

    Modul pre priemyseln&eacute; použitie - s veľk&yacute;m teplotn&yacute;m</

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    29.64 EUR 

    bez DPH

    35.57 EUR 

    s DPH

    S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm Dual LC konektor pre pripojenie až 550 metrov Multi-modov&yacute; optick&yacute; kabelem s DDMRB2011LS-I

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    14.53 EUR 

    bez DPH

    17.44 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je metalick&yacute; modul RJ45 SFP 10/100 / 1000M, kompatibiln&iacute; s vět&scaron;inou Gigabit SFP portů dostupn&yacute;ch na různ&yacute;ch s&iacute;ťov&yacute;ch zař&iacute;zen&iacute;ch. <span class="

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    23.73 EUR 

    bez DPH

    28.48 EUR 

    s DPH

    Pasívne prepojenie zariadení cez porty SFP / SFP + / SFP28 na veľmi krátke vzdialenosti. dĺžka 1meter rychlosti 1G / 10G / 25G

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    23.95 EUR 

    bez DPH

    28.74 EUR 

    s DPH

    Pasívne prepojenie zariadení cez porty SFP / SFP+ / SFP28 na veľmi krátke vzdialenosti. dĺžka 3metre

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    32.24 EUR 

    bez DPH

    38.69 EUR 

    s DPH

    Modul MiniGBIC TL-SM311LS Jednorežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 K čemu slouží tento produkt Optické modulární

    Na predajni  30.11.2022
    u Vás  1.12.2022
    11.55 EUR 

    bez DPH

    13.86 EUR 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • Z

      Znížená cena

    • P

      Posledná šanca

    • R

      Rozbalené so zľavou

    • B

      Bazár

    • HLAVNÝ

      - Hlavný
    • EX2

      - do 2 dní
    • EX5

      - do 5 dní
    • EX10

      - do 10 dní
    • ESH

      - Externý - eShop
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je skladom

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)