0
Košík je prázdny
0

    Media konvertory

    kompletný sortiment IT produktov pre domacnosť, kanceláriu a firmu

    Najpredávanejšie produkty

    Zobraziť len

    Cena

    EUR
    EUR

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Dostupnosť

    Sklad

     

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Port FX podporuje výměnu za provozu. Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optické

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    17.10 EUR 

    bez DPH

    20.52 EUR 

    s DPH

    FTC je jednoduchý optický převodník y optiky (SFP) na metalickou síť. Provedení je vodotěstné - outdoor s mechanickou fixací krytu - pojistný šroub.Jednotka má nap&aacut

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    31.96 EUR 

    bez DPH

    38.35 EUR 

    s DPH

    Média konvertor sítě Fast Ethernet MC100CM Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexní

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    26.66 EUR 

    bez DPH

    31.99 EUR 

    s DPH

    Média konvertor sítě Fast Ethernet MC110CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexní

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    25.36 EUR 

    bez DPH

    30.43 EUR 

    s DPH

    WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC111CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    24.08 EUR 

    bez DPH

    28.90 EUR 

    s DPH

    WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC112CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    24.08 EUR 

    bez DPH

    28.90 EUR 

    s DPH

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC200CM Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km. K čemu slouž

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    30.31 EUR 

    bez DPH

    36.37 EUR 

    s DPH

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km. K čemu slouží

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    29.09 EUR 

    bez DPH

    34.91 EUR 

    s DPH

    14 slotové rackové šasi TL-MC1400 14 přihrádek až pro 14 média konvertorů Podporuje funkci výměny za provozu a umožňuje tak snadnou a rychlou výměnu konvertoru a napájecího zdroje Dva chladicí větráky pro lepší ventilaci K čemu slouží tento

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    160.91 EUR 

    bez DPH

    193.09 EUR 

    s DPH

    Modul redundantního napájení zdroje 100-240V TL-MCRP100 Výstupní výkon až 102 wattů Výstupní přepěťová, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu K čemu slouží tento produkt Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí mod

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    61.13 EUR 

    bez DPH

    73.36 EUR 

    s DPH

    Gigabitový optický převodník do venkovního prostředí. Optické royhraní je provedeno v SFP portu .. kdz je tedy možné měnit užití podle vloženého modulu. Napájení je možné přes PoE (24V nebo 48V) nebo 16-57V DC

    28.16 EUR 

    bez DPH

    33.79 EUR 

    s DPH

    koncový optický Gigabitový převodník s SFP portem a napájením přes PoE ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    25.78 EUR 

    bez DPH

    30.94 EUR 

    s DPH

    TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    15.71 EUR 

    bez DPH

    18.85 EUR 

    s DPH

    TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    15.67 EUR 

    bez DPH

    18.80 EUR 

    s DPH

    PoE konvertor vhodný na napájanie produktov UBNT pomocou 802.3af normovaného injektora, poprípade PoE switchu vnútorné prevedenie Vstup : 48V, 802.af Výstup : 24V port: 1Gbps

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    19.65 EUR 

    bez DPH

    23.58 EUR 

    s DPH

    10/100/1000 Mbit/s Media Converter MC100GMA-05 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - Multi-mode fiber - 850nm - Distance up to 550m - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo f

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    20.16 EUR 

    bez DPH

    24.19 EUR 

    s DPH

    10/100/1000 Mbit/s Media Converter MC100GSA-20 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - single fashion - 1310nm - Distance up to 20 km - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo f

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    18.77 EUR 

    bez DPH

    22.52 EUR 

    s DPH

    10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter MC220 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - 1x SFP - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo frame size 9 KB

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    13.47 EUR 

    bez DPH

    16.16 EUR 

    s DPH

    10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter MC220P - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - PoE capability 30W IEEE 802.3at/af - 1x SFP - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo fr

    Na predajni  19.7.2024
    u Vás  22.7.2024
    41.57 EUR 

    bez DPH

    49.88 EUR 

    s DPH

    Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Bas

    26.66 EUR 

    bez DPH

    31.99 EUR 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • Z

      Znížená cena

    • P

      Posledná šanca

    • R

      Rozbalené so zľavou

    • B

      Bazár

    • HLAVNÝ

      - Hlavný
    • EX2

      - do 2 dní
    • EX5

      - do 5 dní
    • EX10

      - do 10 dní
    • ESH

      - Externý - eShop
    • EX3

      - do 3 dní
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je skladom

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)