0
Košík je prázdny
0

    Media konvertory

    kompletný sortiment IT produktov pre domacnosť, kanceláriu a firmu

    Najpredávanejšie produkty

    Zobraziť len

    Cena

    EUR
    EUR

    Parametrický filter

    Podrobné vyhľadávanie

    Dostupnosť

    Sklad

    15 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Port FX podporuje výměnu za provozu. Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optické

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    15.13 EUR 

    bez DPH

    18.16 EUR 

    s DPH

    FTC je jednoduchý optický převodník y optiky (SFP) na metalickou síť. Provedení je vodotěstné - outdoor s mechanickou fixací krytu - pojistný šroub.Jednotka má nap&aacut

    31.49 EUR 

    bez DPH

    37.79 EUR 

    s DPH

    Média konvertor sítě Fast Ethernet MC100CM Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexní

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    22.32 EUR 

    bez DPH

    26.78 EUR 

    s DPH

    Média konvertor sítě Fast Ethernet MC110CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexní

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    21.15 EUR 

    bez DPH

    25.38 EUR 

    s DPH

    WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC111CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    22.32 EUR 

    bez DPH

    26.78 EUR 

    s DPH

    WDM média konvertor sítě Fast Ethernet MC112CS Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Podporuje technologii WDM, odesílání a

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    22.32 EUR 

    bez DPH

    26.78 EUR 

    s DPH

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC200CM Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km. K čemu slouž

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    27.55 EUR 

    bez DPH

    33.06 EUR 

    s DPH

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km. K čemu slouží

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    27.55 EUR 

    bez DPH

    33.06 EUR 

    s DPH

    14 slotové rackové šasi TL-MC1400 14 přihrádek až pro 14 média konvertorů Podporuje funkci výměny za provozu a umožňuje tak snadnou a rychlou výměnu konvertoru a napájecího zdroje Dva chladicí větráky pro lepší ventilaci K čemu slouží tento

    168.69 EUR 

    bez DPH

    202.43 EUR 

    s DPH

    TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    11.54 EUR 

    bez DPH

    13.85 EUR 

    s DPH

    TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    11.54 EUR 

    bez DPH

    13.85 EUR 

    s DPH

    10/100/1000 Mbit/s Media Converter MC100GMA-05 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - Multi-mode fiber - 850nm - Distance up to 550m - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo f

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    18.56 EUR 

    bez DPH

    22.27 EUR 

    s DPH

    10/100/1000 Mbit/s Media Converter MC100GSA-20 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - single fashion - 1310nm - Distance up to 20 km - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo f

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    17.31 EUR 

    bez DPH

    20.77 EUR 

    s DPH

    10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter MC220 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - 1x SFP - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo frame size 9 KB

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    12.04 EUR 

    bez DPH

    14.45 EUR 

    s DPH

    10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter MC220 - 1x 1.25 Gbps dual SC fiber port - 1x 10M / 100M / 1000M RJ45 connector - PoE capability 30W IEEE 802.3at/af - 1x SFP - Supports full duplex and half duplex - 2Mbit RAM for data buffer - Supports jumbo fra

    Na predajni  1.7.2022
    u Vás  4.7.2022
    35.73 EUR 

    bez DPH

    42.88 EUR 

    s DPH

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výpredaj

    • Š

      Špeciálna ponuka

    • Z

      Znížená cena

    • P

      Posledná šanca

    • R

      Rozbalené so zľavou

    • B

      Bazár

    • HLV

      - Hlavný
    • EX2

      - do 2 dní
    • EX5

      - do 5 dní
    • E10

      - do 10 dní
    • ESH

      - Externý - eShop
    • je skladom

      k dispozícii do 48 hodin

      čiastočne skladom

      nie je skladom

      po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakcii;
    • v

      varianty

      zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    • hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)