0
Košík je prázdny
0

  E-dezinfekčný box s nabíjačkou PhoneSoap PRO WHITE

  E-dezinfekčný box s nabíjačkou PhoneSoap PRO WHITE
   

  Špecifikácie: Funkcia: UV-C sanitizér na mobilné telefóny, rúška a menšie predmety UV-C dĺžka: 253.7nm Výkon: 4W Rozmery: 173mm x 95mm x 20mm Sanitačný cyklus: 10 minút Napájanie: 5V/2A USB Port: USB. USB-C Certifikát: CE, FCC Niekoľko vedeckých štúdií

  Dostupnosť
  U vás
  Na predajni  17.8.2022
  u Vás  18.8.2022
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  142.56 EUR
  Vaša cena bez DPH
  118.80 EURbez DPH
  Cena v predajni
  146.52 EUR
  Objednať
   
  Kód

  1059562

  Part No.

  psprowh

  Záruka
  24 mes.
    

   Podrobnosti o produkte

   Špecifikácie:

   Funkcia: UV-C sanitizér na mobilné telefóny, rúška a menšie predmety
   UV-C dĺžka: 253.7nm
   Výkon: 4W
   Rozmery: 173mm x 95mm x 20mm
   Sanitačný cyklus: 10 minút
   Napájanie: 5V/2A
   USB Port: USB. USB-C
   Certifikát: CE, FCC

   Niekoľko vedeckých štúdií ukázalo, že mobilné telefóny sú asi 18-krát špinavšie ako verejné toalety.?Naše ruky si z každého povrchu, ktorého sa dotknú, odnášajú pre nás voľným okom neviditeľné, ale predsa len nejaké množstvo neznámeho materiálu.

   Ten spoľahlivo ukladajú na telefón počas toho, ako ho priemerne 40-krát denne použijeme.

   Väčšina baktérií a vírusov, ktoré sa na naše telefóny takto dostanú, sú neškodné, ale niektoré dokážu byť ozajstným problémom.  Od obyčajných kožných reakcií, až po skutočné zdravotné riziká. Preto je dobrý nápad mobilné telefóny pravidelne dezinfikovať. Namiesto dezinfekčných utierok, vatových tyčiniek, sprejov a manuálnej práce vám PhoneSoap prináša technológiu UV-C, ktorá bezkonkurenčne šetrí čas, peniaze a prírodu. Telefón stačí vložiť do prístroja a počkať pár minút, kým zhasne indikátor čistiaceho cyklu. To je všetko. Váš telefón je sterilný ako skalpel chirurga.

   PhoneSoap PRO poskytuje najväčší výkon aj najväčší vnútorný priestor z radu PhoneSoap. Dezinfekcia trvá 5 minút a okrem  telefónov takmer akýchkoľvek rozmerov, vydezinfikuje aj všetko ostatné, čo sa do neho zmestí. Fantázii sa medze nekladú a sme si istí, že v každej domácnosti bude mať o náplň práce postarané. Vďaka USB a USB-C portom na zadnej strane prístroja môžete telefón počas čistenia dobíjať a telo prístroja je skonštruované špeciálne tak, aby kvalitne prenášal zvuk a preto budete počuť každú notifikáciu alebo budík. Prístroj je napájaný cez adaptér, a preto USB porty dobíjajú telefón iba vtedy, keď je PhoneSoap PRO pripojený k elektrickej sieti.

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail