0
Košík je prázdny
0

  DJI RS 3

  DJI RS 3
   

  Profesionálny stabilizátor DJI RS 3 zaistí vynikajúci výkon pre nahrávanie plynulých a stabilných videí aj pri natáčaní akčných záberov. Ponúka nosnosť 3 kg, výdrž až 12 hodín, 1,8" OLED displej, prenos 1080p live videa, automatické uzamykanie osí

  Dostupnosť
  DPH
  20%
  Vaša cena s DPH
  561.07 EUR
  Vaša cena bez DPH
  467.56 EURbez DPH
  Cena v predajni
  566.26 EUR
  Objednať
   
  Kód

  1089498

  Part No.

  CP.RN.00000216.01

  Záruka
  12 mes.
    

   Podrobnosti o produkte

   Profesionálny stabilizátor DJI RS 3 zaistí vynikajúci výkon pre nahrávanie plynulých a stabilných videí aj pri natáčaní akčných záberov. Ponúka nosnosť 3 kg, výdrž až 12 hodín, 1,8" OLED displej, prenos 1080p live videa, automatické uzamykanie osí, bezdrôtové ovládanie uzávierky a nastaviteľnú rýchlosť sledovania. K dispozícii sú režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV.

   Profesionálny stabilizátor
   DJI RS 3 je ľahký profesionálny stabilizátor s hmotnosťou len 1,3 kg, ktorý poskytuje vynikajúcu stabilizáciu a efektívne ovládanie. Montáž kamery je jednoduchá a rýchla vďaka dvojvrstvovým rýchloupínacím doštičkám. Tlačidlo pre jemné doladenie osi náklonu umožňuje posúvanie kamery dopredu a dozadu s vysokou presnosťou. Celková nosnosť je až 3 kg. Gimbal disponuje dotykovým 1,8-palcovým OLED displejom.

   Stabilizačný algoritmus
   Vylepšený stabilizačný algoritmus poskytuje 20 % zvýšenie stability v porovnaní so starším modelom RSC 2. Bez problémov zvládne zábery z nízkych uhlov či za behu alebo prepínanie medzi vysokými a nízkymi polohami. Režim SuperSmooth zvýši krútiaci moment motora, zlepší stabilizáciu a vy tak dokážete zhotovovať zábery aj pri vysokej rýchlosti alebo pri použití objektívu s ohniskovou vzdialenosťou 100 mm.

   Bezdrôtové ovládanie uzávierky
   Po spárovaní môžete začať fotiť a natáčať videá pomocou tlačidla nahrávania. Kamery, ktoré už boli predtým spárované sa automaticky znova pripoja, čo znamená že už nemusíte ovládať kameru pripojením cez kábel.

   Intuitívne ovládanie
   Prepínač režimu na bočnej strane umožňuje prepínať medzi režimami Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. Pri režime FPV je možné zvoliť medzi 3D Roll 360, Portrait alebo Custom. Prednou otočnou páčkou dokážete ovládať zoom alebo zaostrovanie. Dá sa prispôsobiť, aby ovládal clonu, uzávierku, ISO alebo pohyb gimbalu kamery, vďaka čomu ho môžete ovládať jednou rukou.

   Automatické uzamykanie osí
   Po stlačení a podržaní tlačidla napájania sa všetky tri osi odomknú a gimbal sa automaticky rozloží, takže môžete pracovať okamžite. Po stlačení tlačidla sa osi automaticky uzamknú a prejdú do režimu spánku. Táto funkcia vám uľahčí prepravu. Ak je gimbal zapnutý, stlačením a podržaním tlačidla napájania sa automaticky zloží a uzamkne.

   Spoľahlivý prenos videa
   Ronin Image Transmitter, tiež známy ako Ronin RavenEye Image Transmitter, slúži pre prenos živého videa v rozlíšení 1080p pri 30 snímkach za sekundu do kompatibilného zariadenia. Dokážete tak prenášať video až do vzdialenosti 200 metrov pri oneskorení iba 60 ms. Taktiež vám uľahčí diaľkové ovládanie pomocou smartfónu. Port NATO RS 3 slúži pre bezdrôtové monitorovanie. Pomocou aplikácie Ronin môžete upravovať expozíciu kamery alebo ovládať gimbal.

   Výdrž až 12 hodín
   Nový batériový grip s kazetovým dizajnom uľahčuje výmenu batérií. V porovnaní so starším modelom RSC 2 je menší. Gimbal je navyše možné používať aj počas nabíjania. Batéria poskytuje výdrž až 12 hodín a podporuje rýchle 18 W nabíjanie.


   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail