Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa výrobcov A-LINK
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[57 položiek, 3 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 123 do predu o jednu stránku na koniec
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

SFP 1G MM 850nm 550m Cisco (kód: 5139221G01)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna 

13.16 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco (kód: 5139221G02)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlák 

15.34 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco

SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco (kód: 5139221G15)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlák 

17.22 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco

SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco (kód: 5139221G19)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna 

19.21 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco

SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco (kód: 5139221G13)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Vlnová délka: 1310/1550 Dosah: 2 km DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco 

20.72 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco

SFP 100M WDMB 1550/1310 2km Cisco (kód: 5139221G14)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Vlnová délka: 1310/1550 Dosah: 2 km DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco 

20.72 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco

SFP 100M MM 1310nm 2km Cisco (kód: 513921100M01)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 2km při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Typ vl 

20.72 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1G SM 1310nm 10km DDM IND Cisco

SFP 1G SM 1310nm 10km DDM IND Cisco (kód: 5139221G18)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 10km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlák 

21.49 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco (kód: 5139221G06)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Dosah 2km na singlemodovém vlákně. Obecná kompatibilita Cisco. 

22.43 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco (kód: 5139221G07)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Dosah 2km na singlemodovém vlákně. Obecná kompatibilita Cisco. 

22.43 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 20km Cisco

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 20km Cisco (kód: 5139221G08)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Dosah 20km na singlemodovém vlákně. Obecná kompatibilita Cisco. 

22.43 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G SM 1310nm 20km DDM IND Cisco

SFP 1G SM 1310nm 20km DDM IND Cisco (kód: 5139221G20)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlák 

22.43 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km DDM Cisco

SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km DDM Cisco (kód: 5139221G10)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Dosah 2km na singlemodovém vlákně. Obecná kompatibilita Cisco. 

23.30 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km DDM Cisco

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km DDM Cisco (kód: 5139221G11)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Dosah 2km na singlemodovém vlákně. Obecná kompatibilita Cisco. 

23.30 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco (kód: 513921100M02)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Typ  

23.49 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 100/1000M RJ45 Cisco

SFP 100/1000M RJ45 Cisco (kód: 5139221G04)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100/1000Mbps. Standardní 8P8C RJ45 konektor. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 1x RJ45 Rychlost: 100/1000 Mbps DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco 

26.13 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1G RJ45 Cisco

SFP 1G RJ45 Cisco (kód: 5139221G05)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Standardní 8P8C RJ45 konektor. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 1x RJ45 Rychlost: 1 Gbps DDMI: Ne Kompatibilita: Cisco 

26.13 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFPplus 10G Cable 1M Cisco

SFPplus 10G Cable 1M Cisco (kód: 51392310G01)

SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x SFP+ Rychlost: 10 Gbps Délka: 1 m Kompatibilita: Cisco 

26.13 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 20km Cisco

SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 20km Cisco (kód: 5139221G09)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Dosah 20km na singlemodovém vlákně. Obecná kompatibilita Cisco. 

30.51 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFPplus 10G Cable 2M Cisco

SFPplus 10G Cable 2M Cisco (kód: 51392310G02)

SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x SFP+ Rychlost: 10 Gbps Délka: 2 m Kompatibilita: Cisco 

31.18 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFPplus 10G Cable 3M Cisco

SFPplus 10G Cable 3M Cisco (kód: 51392310G03)

SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x SFP+ Rychlost: 10 Gbps Délka: 3 m Kompatibilita: Cisco 

34.88 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
[57 položiek, 3 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 123 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
5880

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist