Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

  kat

Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo

  kat

Metalické káble

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 24V

  kat

Konektory/spojky

  kat

XDSL - ADSL,SDSL,VDSL

  kat

Inštalačné náradie

  kat

PoE injektory a adaptéry

  kat

Dátové zásuvky

  kat

Príslušenstvo, doplnky

  kat

Průmyslové zdoje s funkcí UPS

  kat

MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 48V

  kat

Optické komponenty

  kat

Optické patch kabely

  kat

Homeplug a Powerline (eth. po 220V)

  kat

Ostatné príslušenstvo

  kat

Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů

  kat

Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo

  kat

Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům

  kat

IP kamery príslušenstvo

  kat

Police do 19' rozvaděčů

  kat

Prepínače

  kat

ADSL

  kat

Patch panely

  kat

VPN/Firewall

  kat

Optické káble a príslušenstvo

  kat

Rozšíření záruk

  kat

IP telefónia

  kat

Routre

  kat

Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům

  kat

Sieťové karty

  kat

VDSL

  kat

Prepínač klávesnice/VGA/myš

  kat

Napájecí lišty do 19' rozvaděčů

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 12V

  kat

Metalické kabely - patch kordy

  kat

Access Point

  kat

Print servery

  kat

USB Network Hub

  kat

NAS Storage

  kat

Pasívne sieťové prvky

  kat

IP kamery

  kat

Routery

  kat

Switche

    katModuly pre prepínače
    katSwitche
  kat

Bridge, extendery, repeatery

  kat

Powerline

  kat

Zabezpečovacie a dohľadové systémy

  kat

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

  kat

Sieťové adaptéry

  kat

Power Over Ethernet

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     SIEŤOVÉ PRVKY
       Switche
          Moduly pre prepínače [172]  Switche [504]
  Výrobcovia: Všetci Cisco CRONO D-Link Dell DeLock DeLock, NaviLoc Digitus Hewlett Packard HP HP Networking HP spotrebný ma Linksys MikroTik Nedis Netgear oem Planet TP-Link Ubiquiti Zyxel
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[676 položiek, 33 stránok] na začiatok späť o jednu stránku 123456 do predu o jednu stránku na koniec

D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch (kód: 474602)

 

8.63 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

MERCUSYS MS105, 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plasti (kód: 981543)

 

8.99 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45 (kód: 522952)

 

9.73 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

MERCUSYS MS105, 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 ports, Plasti (kód: 981788)

 

9.90 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

TP-Link TL-SF1005D Switch 5xTP 10/100Mbps (kód: 345414)

 

9.97 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45 (kód: 778114)

 

10.70 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

D-Link DES-1005D/E 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch (kód: 474012)

 

11.01 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco com (kód: 455406)

 

11.23 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

TP-Link TL-SF1008D Switch 8xTP 10/100Mbps (kód: 345415)

 

11.42 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco com (kód: 455608)

 

12.03 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

Netgear 5x 10/100 Ethernet Switch (plastic case) (kód: 402554)

 

12.02 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch (kód: 474013)

 

12.03 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop (kód: 409936)

 

12.15 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco co (kód: 455407)

 

12.71 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550n m, 20km, 1x LC konektor (kód: 455409)

 

12.71 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

Delock Switch RJ45 10/100/1000 Mb/s 2 porty manuální - obousměrný (kód: 687895)

 

14.18 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni  (kód: 350175)

 

14.40 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC  (kód: 350189)

 

14.40 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

D-Link DES-105/E 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Unmanaged Switch  (kód: 474496)

 

14.42 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver (kód: 350268)

 

14.46 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

Netgear 8x 10/100 Ethernet Switch (plastic case) (kód: 402555)

 

14.63 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
[676 položiek, 33 stránok] na začiatok späť o jednu stránku 123456 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
3187

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist