Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

  kat

Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo

  kat

Metalické káble

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 24V

  kat

Konektory/spojky

  kat

XDSL - ADSL,SDSL,VDSL

  kat

Inštalačné náradie

  kat

PoE injektory a adaptéry

  kat

Dátové zásuvky

  kat

Príslušenstvo, doplnky

  kat

Průmyslové zdoje s funkcí UPS

  kat

MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 48V

  kat

Optické komponenty

  kat

Optické patch kabely

  kat

Homeplug a Powerline (eth. po 220V)

  kat

Ostatné príslušenstvo

  kat

Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů

  kat

Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo

  kat

Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům

  kat

IP kamery príslušenstvo

  kat

Police do 19' rozvaděčů

  kat

Prepínače

  kat

ADSL

  kat

Patch panely

  kat

VPN/Firewall

  kat

Optické káble a príslušenstvo

  kat

Rozšíření záruk

  kat

IP telefónia

  kat

Routre

  kat

Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům

  kat

Sieťové karty

  kat

VDSL

  kat

Prepínač klávesnice/VGA/myš

  kat

Napájecí lišty do 19' rozvaděčů

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 12V

  kat

Metalické kabely - patch kordy

  kat

Access Point

  kat

Print servery

  kat

USB Network Hub

  kat

NAS Storage

  kat

Pasívne sieťové prvky

  kat

IP kamery

  kat

Routery

  kat

Switche

  kat

Bridge, extendery, repeatery

  kat

Powerline

  kat

Zabezpečovacie a dohľadové systémy

  kat

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

  kat

Sieťové adaptéry

  kat

Power Over Ethernet

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     SIEŤOVÉ PRVKY
       Access Point   ADSL [3]  Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství   Bridge, extendery, repeatery [48]  Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo [26]  Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo [344]  Dátové zásuvky [89]  Homeplug a Powerline (eth. po 220V) [29]  Inštalačné náradie [83]  IP kamery [1]  IP kamery príslušenstvo [2]  IP telefónia [210]  Konektory/spojky [170]  MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM [66]  Metalické kabely - patch kordy [27]  Metalické káble [1]  Napájecí lišty do 19' rozvaděčů [18]  NAS Storage   Optické káble a príslušenstvo [52]  Optické komponenty [290]  Optické patch kabely [1]  Ostatné príslušenstvo [104]  Pasívne sieťové prvky   Patch panely [42]  PoE injektory a adaptéry [60]  Police do 19' rozvaděčů [21]  Power Over Ethernet [52]  Powerline [27]  Prepínač klávesnice/VGA/myš [180]  Prepínače [1124]  Print servery [19]  Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům [22]  Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům [268]  Príslušenstvo, doplnky [442]  Průmyslové zdoje s funkcí UPS [4]  Průmyslové zdoje z 230V na 12V [21]  Průmyslové zdoje z 230V na 24V [15]  Průmyslové zdoje z 230V na 48V [6]  Routery [245]  Routre [217]  Rozšíření záruk [256]  Sieťové adaptéry   Sieťové karty [49]  Switche   USB Network Hub   VDSL [4]  VPN/Firewall [219]  Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů [38]  XDSL - ADSL,SDSL,VDSL [9]  Zabezpečovacie a dohľadové systémy [3]
  Výrobcovia: Všetci - Neuveden A-LINK ABB ACAR ADDER AirLive ALLIED TELESIS American Power APC APC UPS Asus ATEN AVOCENT AXAGO C.K. CARSPA CISCO Clavister CONNECT IT CRONO D-LINK DATACOM Dell DeLock DeLock, NaviLoc DeLock, NaviLoc Digitus EMOS EPSON Equip Fixapart Fujitsu FULL Gembird Grandstream Hewlett Packard Hikvision HP HP Enterprise HP Networking HP spotrebný ma i-Tec INTEL JIROUS Kensington Knipex KNURR König Linksys Logitech MAXLINK Mercusys MikroTik Molveno Nedis Netgear Netis NETRIX oem Omega Opticord Pasívne sieťové Piergiacomi Planet Platinet PREMIUMCORD Qnap SCHRACK SIGNAMAX SOLARIX Strong Synology TECHNOSONIC TENDA TP-LINK TRITON Ubiquiti UBIQUITI NETWOR WELL Western Digital Xiaomi YEALINK YEASTAR ZYXEL
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[6738 položiek, 321 stránok] na začiatok späť o jednu stránku 318319320321 do predu o jednu stránku na koniec
HPE 12900 8p 100GbE CXP FX Mod

HPE 12900 8p 100GbE CXP FX Mod (kód: JH006A)

 

39 155.04 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FX Mod

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FX Mod (kód: JG889B)

 

40 739.72 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12900E 48p 10GbE SFP+ HF Mod

HPE 12900E 48p 10GbE SFP+ HF Mod (kód: JQ061A)

HPE FlexFabric 12900E 48-port 10GbE SFP+ HF Module Technical Specifications Differentiator 48-port 10GbE SFP+ HF module for use with HPE FlexFabric 12900E switches Minimum dimensions (W x D x H) 43.2 x 52.3 x 5.1 cm Weight 7.4 kg 

42 602.59 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12900 48p 1/10GbE SFP+ FE Mod

HPE 12900 48p 1/10GbE SFP+ FE Mod (kód: JH249A)

Differentiator 48-port 1/10GbE SFP+ FE Module for the HPE FlexFabric 12900 Switch Product dimensions (H x W x D) 15.72 x 20.16 x 1.57 in Weight 12.57 lb odkaz na stránky výrobcehttps://support.hp e.com/hpsc/doc/pub lic/display?docId= c0499723 

43 174.32 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE X150 100G CFP2 LC LR4 10km SM XCVR

HPE X150 100G CFP2 LC LR4 10km SM XCVR (kód: JH289A)

HPE X150 - CFP2 transceiver module - 100 Gigabit Ethernet Device Type *CFP2 transceiver module - LC single-mode Form Factor *Plug-in module Cabling Type *100GBase-LR4 Data Transfer Rate *100 Gbps Data Link Protocol *100 Gigabit Ethernet Des 

43 174.32 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
MX250 Advanced Security License and Support, 10 Ye

MX250 Advanced Security License and Support, 10 Ye (kód: 5135M5MXL11210)

Meraki MX250 Advanced Security License and Support, 10 Year 

43 899.94 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
MX450 Enterprise License and Support, 10 Year

MX450 Enterprise License and Support, 10 Year (kód: 5135M5MXL12205)

Meraki MX450 Enterprise License and Support, 10 Year 

43 899.94 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
MX450 Advanced Security License and Support, 5 Yea

MX450 Advanced Security License and Support, 5 Yea (kód: 5135M5MXL12208)

Meraki MX450 Advanced Security License and Support, 5 Year 

43 899.94 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12900 8p 100GbE CFP2 FX Mod

HPE 12900 8p 100GbE CFP2 FX Mod (kód: JH288A)

HPE 12900 8p 100GbE CFP2 FX Module Processor *MIPS64 (Dual Core) @ 1.2 GHz. SDRAM *4 GB DDR3 SDRAM. Power consumption *253 W to 410 W. Connector *LC Interfaces *8 CFP2 ports. Transmission rate *100 Gbps. Compatible device models *HPE FlexFa 

47 102.65 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12902E Switch Chassis

HPE 12902E Switch Chassis (kód: JH345A)

Differentiator 4-slot horizontal chassis, 3U, with 2 MPU slots and 2 I/O slots Ports specifikace: (2) I/O module slots Supports a maximum of 96 100GbE, 40Gbe or 1/10GbE ports, or 48 1/10GBASE-T ports, or a combination Memory and processor Q 

55 809.30 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod

HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod (kód: JH045A)

HPE 12900 36p 40GbE QSFP+ FX Mod Application/Usage *Data Networking, Optical Network Media Type Supported *Optical Fiber Ethernet Technology *40 Gigabit Ethernet Network Technology *40GBase-X Maximum Data Transfer Rate *40 Gbit/s Number of  

56 516.48 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Vantage CNM - 1000

Vantage CNM - 1000 (kód: 50100209)

Centralized Network Management - přístup pro 1000 zařízení (Windows) * Intuitivní nástroje pro vytvoření VPN účtu (VPN Creation) a snadnou diagnostiku (Easy Diagnostic) * Centralizované řízení UTM zařízení a správa licencí * Provoz a údržba 

60 205.74 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
MX450 Advanced Security License and Support, 7 Yea

MX450 Advanced Security License and Support, 7 Yea (kód: 5135M5MXL12209)

Meraki MX450 Advanced Security License and Support, 7 Year 

61 459.89 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Mod

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Mod (kód: JH250A)

HPE 12900 24p 40GbE QSFP+ FE Module Ports *40 Gigabit QSFP+ x 24 Connectivity Technology *Wired Data Link Protocol *40 Gigabit LAN Data Transfer Rate *40 Gbps Dimensions & Weight *Width 15.7 in *Depth 20.2 in *Height 1.6 in *Weight 14.11 lb 

62 798.06 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Aruba 8400 1 MM 3 PS 2 FM 32/8 Bdl

Aruba 8400 1 MM 3 PS 2 FM 32/8 Bdl (kód: JL376A)

10-slot horizontal chassis, 8U, with 8 I/O , 2 management module slots, 3 switch fabric slots, 4 power supply slots. Includes one 32-port 10G module, one 6-port 40/100G IO module, 2 fabric modules, one management module, three power supplie 

74 728.87 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 5900AF 48XG 4QSFP FB Bundle

HPE 5900AF 48XG 4QSFP FB Bundle (kód: JG846A)

HPE 5900AF 48XG 4QSFP FB Bundle Popis: Řada přepínačů HPE FlexFabric 5900 je řada vysoce výkonných přepínačů s vysokou hustotou, velice nízkou odezvou a top-of-rack (ToR)přepínači, která je součástí HPE FlexFabric společnosti Hewlett Packar 

82 029.34 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
HPE 5900AF 48XG 4QSFP BF Bundle

HPE 5900AF 48XG 4QSFP BF Bundle (kód: JG847A)

HPE 5900AF 48XG 4QSFP BF Bundle Popis: Řada přepínačů HPE FlexFabric 5900 je řada vysoce výkonných přepínačů s vysokou hustotou, velice nízkou odezvou a top-of-rack (ToR)přepínači, která je součástí HPE FlexFabric společnosti Hewlett Packar 

82 029.34 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
MX450 Advanced Security License and Support, 10 Ye

MX450 Advanced Security License and Support, 10 Ye (kód: 5135M5MXL12210)

Meraki MX450 Advanced Security License and Support, 10 Year 

87 799.86 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
[6738 položiek, 321 stránok] na začiatok späť o jednu stránku 318319320321 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
6240

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist