Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

  kat

Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo

  kat

Metalické káble

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 24V

  kat

Konektory/spojky

  kat

XDSL - ADSL,SDSL,VDSL

  kat

Inštalačné náradie

  kat

PoE injektory a adaptéry

  kat

Dátové zásuvky

  kat

Príslušenstvo, doplnky

  kat

Průmyslové zdoje s funkcí UPS

  kat

MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 48V

  kat

Optické komponenty

  kat

Optické patch kabely

  kat

Homeplug a Powerline (eth. po 220V)

  kat

Ostatné príslušenstvo

  kat

Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů

  kat

Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo

  kat

Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům

  kat

IP kamery príslušenstvo

  kat

Police do 19' rozvaděčů

  kat

Prepínače

  kat

ADSL

  kat

Patch panely

  kat

VPN/Firewall

  kat

Optické káble a príslušenstvo

  kat

Rozšíření záruk

  kat

IP telefónia

  kat

Routre

  kat

Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům

  kat

Sieťové karty

  kat

VDSL

  kat

Prepínač klávesnice/VGA/myš

  kat

Napájecí lišty do 19' rozvaděčů

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 12V

  kat

Metalické kabely - patch kordy

  kat

Access Point

  kat

Print servery

  kat

USB Network Hub

  kat

NAS Storage

  kat

Pasívne sieťové prvky

  kat

IP kamery

  kat

Routery

  kat

Switche

  kat

Bridge, extendery, repeatery

  kat

Powerline

  kat

Zabezpečovacie a dohľadové systémy

  kat

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

  kat

Sieťové adaptéry

  kat

Power Over Ethernet

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     SIEŤOVÉ PRVKY
       Access Point   ADSL [3]  Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství   Bridge, extendery, repeatery [48]  Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo [26]  Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo [344]  Dátové zásuvky [89]  Homeplug a Powerline (eth. po 220V) [29]  Inštalačné náradie [83]  IP kamery [1]  IP kamery príslušenstvo [2]  IP telefónia [210]  Konektory/spojky [170]  MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM [66]  Metalické kabely - patch kordy [27]  Metalické káble [1]  Napájecí lišty do 19' rozvaděčů [18]  NAS Storage   Optické káble a príslušenstvo [52]  Optické komponenty [290]  Optické patch kabely [1]  Ostatné príslušenstvo [104]  Pasívne sieťové prvky   Patch panely [42]  PoE injektory a adaptéry [60]  Police do 19' rozvaděčů [21]  Power Over Ethernet [52]  Powerline [27]  Prepínač klávesnice/VGA/myš [180]  Prepínače [1124]  Print servery [19]  Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům [22]  Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům [268]  Príslušenstvo, doplnky [442]  Průmyslové zdoje s funkcí UPS [4]  Průmyslové zdoje z 230V na 12V [21]  Průmyslové zdoje z 230V na 24V [15]  Průmyslové zdoje z 230V na 48V [6]  Routery [245]  Routre [217]  Rozšíření záruk [256]  Sieťové adaptéry   Sieťové karty [49]  Switche   USB Network Hub   VDSL [4]  VPN/Firewall [219]  Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů [38]  XDSL - ADSL,SDSL,VDSL [9]  Zabezpečovacie a dohľadové systémy [3]
  Výrobcovia: Všetci - Neuveden A-LINK ABB ACAR ADDER AirLive ALLIED TELESIS American Power APC APC UPS Asus ATEN AVOCENT AXAGO C.K. CARSPA CISCO Clavister CONNECT IT CRONO D-LINK DATACOM Dell DeLock DeLock, NaviLoc DeLock, NaviLoc Digitus EMOS EPSON Equip Fixapart Fujitsu FULL Gembird Grandstream Hewlett Packard Hikvision HP HP Enterprise HP Networking HP spotrebný ma i-Tec INTEL JIROUS Kensington Knipex KNURR König Linksys Logitech MAXLINK Mercusys MikroTik Molveno Nedis Netgear Netis NETRIX oem Omega Opticord Pasívne sieťové Piergiacomi Planet Platinet PREMIUMCORD Qnap SCHRACK SIGNAMAX SOLARIX Strong Synology TECHNOSONIC TENDA TP-LINK TRITON Ubiquiti UBIQUITI NETWOR WELL Western Digital Xiaomi YEALINK YEASTAR ZYXEL
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[17 položiek, 1 stránka]
NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-SX-MMD/P N04948 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN04948)

Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM 

64.69 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
NOVATRON GLC-SX-MM/PN00221 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-SX-MM/PN 00221 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00221)

Rozšiřující modul 1000Base-SX s LC konektorem určený pro kompatibilní gigabitové zařízení jako např. L3 switche. Instalace probíhá zasunutím do SFP slotu. Modul poskytne rozšíření stávající sítě o optickou konektivitu na vzdálenost až 550 m 

64.69 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON WS-G5484/PN00415 (OEM pro Cisco)

NOVATRON WS-G5484/PN0 0415 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00415)

Cisco 1000BASE-SX GBIC The Cisco 1000BASE-SX GBIC (WS-G5484) operates on legacy multimode fiber (MMF) optic link spans up to 1815 feet (550 m) and on laser-optimized multimode fiber (OM3) optic link spans up to 3281 feet (1 km). odkaz na st 

64.69 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON WS-G5486/PN00414 (OEM pro Cisco)

NOVATRON WS-G5486/PN0 0414 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00414)

 

77.48 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-LH-SM/PN 00222 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00222)

NOVATRON GLC-LH-SM/PN00222 Product Features *Up to 1.25Gb/s data links *Duplex LC connector *1310nm Fabry-Perot Laser Sender *Up to 10km on 9/125µm Single-mode Fiber *Single +3.3V Power Supply *Compliant with Specifications for IEEE802.3Z * 

82.82 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON GLC-LH-SMD/PN07080 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-LH-SMD/P N07080 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN07080)

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1000BASE-LX/LH long-wavelength, with DOM 

82.82 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
NOVATRON GLC-T/PN00220 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-T/PN0022 0 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00220)

 

86.82 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
NOVATRON WS-G5483/PN00443 (OEM pro Cisco)

NOVATRON WS-G5483/PN0 0443 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00443)

 

86.82 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON GLC-FE-100LX/PN00382 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-FE-100LX /PN00382 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00382)

100BASE-LX SFP for FE port 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF[2] odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco. com/c/en/us/td/doc s/interfaces_modul es/transceiver_mod ules/compatibility /matrix/100MB_Tx_M a 

112.50 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON GLC-FE-100FX/PN00819 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-FE-100FX /PN00819 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00819)

100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 2 km over MMF odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco. com/c/en/us/td/doc s/interfaces_modul es/transceiver_mod ules/compatibility /matrix/100MB_Tx_M atrix.html 

112.50 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON GLC-GE-100FX/PN00591 (OEM pro Cisco)

NOVATRON GLC-GE-100FX /PN00591 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN00591)

1 x LC Duplex Connector 100Base-FX SFP transceiver module 

150.82 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON X2-10GB-SR/PN02006 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-SR/P N02006 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN02006)

X2-10GB-SR 10GBASE 10 Gigabit Genuine Transceiver Support 10GBASE Ethernet 

360.13 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON SFP-10G-SR/PN02995 (OEM pro Cisco)

NOVATRON SFP-10G-SR/P N02995 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN02995)

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*km MMF (OM4), up to 4 

360.13 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON SFP-10G-LRM/PN03722 (OEM pro Cisco)

NOVATRON SFP-10G-LRM/ PN03722 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN03722)

Cisco 10GBASE-LRM SFP+ Module for MMF and SMF 

613.65 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON X2-10GB-LR/PN02468 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-LR/P N02468 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN02468)

Cisco Original X2 Transceiver Module 10GBASE-LR Form-factor:X2 

613.65 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)

NOVATRON SFP-10G-LR/P N03306 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN03306)

 

613.65 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
NOVATRON X2-10GB-ER/PN02592 (OEM pro Cisco)

NOVATRON X2-10GB-ER/P N02592 (OEM pro Cisco) (kód: 51391PN02592)

Cisco 10GBASE-ER X2 Module for SMF odkaz na stránky výrobce:https://www.cisco. com/c/en/us/produc ts/collateral/inte rfaces-modules/10- gigabit-modules/pr oduct_data_sheet09 00aecd801f92aa.htm l 

1 549.58 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
[17 položiek, 1 stránka]

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
5615

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist