Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

  kat

Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo

  kat

Metalické káble

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 24V

  kat

Konektory/spojky

  kat

XDSL - ADSL,SDSL,VDSL

  kat

Inštalačné náradie

  kat

PoE injektory a adaptéry

  kat

Dátové zásuvky

  kat

Príslušenstvo, doplnky

  kat

Průmyslové zdoje s funkcí UPS

  kat

MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 48V

  kat

Optické komponenty

  kat

Optické patch kabely

  kat

Homeplug a Powerline (eth. po 220V)

  kat

Ostatné príslušenstvo

  kat

Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů

  kat

Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo

  kat

Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům

  kat

IP kamery príslušenstvo

  kat

Police do 19' rozvaděčů

  kat

Prepínače

  kat

ADSL

  kat

Patch panely

  kat

VPN/Firewall

  kat

Optické káble a príslušenstvo

  kat

Rozšíření záruk

  kat

IP telefónia

  kat

Routre

  kat

Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům

  kat

Sieťové karty

  kat

VDSL

  kat

Prepínač klávesnice/VGA/myš

  kat

Napájecí lišty do 19' rozvaděčů

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 12V

  kat

Metalické kabely - patch kordy

  kat

Access Point

  kat

Print servery

  kat

USB Network Hub

  kat

NAS Storage

  kat

Pasívne sieťové prvky

  kat

IP kamery

  kat

Routery

  kat

Switche

  kat

Bridge, extendery, repeatery

  kat

Powerline

  kat

Zabezpečovacie a dohľadové systémy

  kat

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

  kat

Sieťové adaptéry

  kat

Power Over Ethernet

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     SIEŤOVÉ PRVKY
       Optické káble a príslušenstvo
  Výrobcovia: Všetci DATACOM OEM SOLARIX
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[52 položiek, 3 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 123 do predu o jednu stránku na koniec
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45 (kód: 5026106262)

Ochrana sváru o rozměrech 2.2 x 45mm chrání svár optických vláken předpoškození/zlomením . 

0.54 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Trubičková ochrana optického sváru 40mm

Trubičková ochrana optického sváru 40mm (kód: 50271093211)

Trubičková ochrana optického sváru 40mm 

0.81 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Záslepka ST do optické vany

Záslepka ST do optické vany (kód: 502710931115)

Záslepka ST do optické vany 

0.84 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Záslepka SC do optické vany

Záslepka SC do optické vany (kód: 502710931116)

Záslepka SC do optické vany 

0.84 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Trubičková ochrana optického sváru 60mm

Trubičková ochrana optického sváru 60mm (kód: 5027109321)

Trubičková ochrana optického sváru 60mm 

1.02 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Záslepka SC Duplex do optické vany

Záslepka SC Duplex do optické vany (kód: 502710931120)

Záslepka SC Duplex do optické vany 

1.32 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Čistící ubrosek IPA 152x152mm 1Ks bal 58x58mm

Čistící ubrosek IPA 152x152mm 1Ks bal 58x58mm (kód: 50271093283)

Příslušenství k optickým datovým kabelům 

1.65 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
8vl. 9/125 DROP 1000N FTTx G.657A černý LSOH Fca

8vl. 9/125 DROP 1000N FTTx G.657A černý LSOH Fca (kód: 50271094312)

Obchodní info: Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. DIXI, český kabel 

1.74 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie m
Optická spojka SC single mode simplex

Optická spojka SC single mode simplex (kód: 5027109303)

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty 

1.95 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby

Optická spojka SC single mode simplex bez příruby (kód: 50271093031)

Optická spojka SC single mode simplex bez příruby. 

2.22 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka ST multi mode simplex

Optická spojka ST multi mode simplex (kód: 5027109302)

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty 

2.31 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka SC multi mode simplex

Optická spojka SC multi mode simplex (kód: 5027109304)

spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty 

2.46 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka ST single mode simplex

Optická spojka ST single mode simplex (kód: 5027109301)

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty 

2.61 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3 (kód: 50271093043)

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3 

2.60 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka SC/APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplex (kód: 502710930712)

Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC 

2.65 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Adaptér LC MM OM2 duplex

Adaptér LC MM OM2 duplex (kód: 5026106222)

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem. 

3.00 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Optická spojka SC single mode duplex

Optická spojka SC single mode duplex (kód: 50271093032)

Optická spojka SC single mode duplex 

3.07 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3 (kód: 50271093044)

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3 

3.59 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Optická spojka SC multi mode duplex

Optická spojka SC multi mode duplex (kód: 50271093042)

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní. 

3.87 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m

Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m (kód: 5026106353)

Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). 

4.17 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Plastová spojka pro spojení konců SC do duplexu

Plastová spojka pro spojení konců SC do duplexu (kód: 502710930751)

Plastová spojka pro spojení konců SC do duplexu. 

4.19 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
[52 položiek, 3 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 123 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
8814

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist