Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

  kat

Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo

  kat

Metalické káble

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 24V

  kat

Konektory/spojky

  kat

XDSL - ADSL,SDSL,VDSL

  kat

Inštalačné náradie

  kat

PoE injektory a adaptéry

  kat

Dátové zásuvky

  kat

Príslušenstvo, doplnky

  kat

Průmyslové zdoje s funkcí UPS

  kat

MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 48V

  kat

Optické komponenty

  kat

Optické patch kabely

  kat

Homeplug a Powerline (eth. po 220V)

  kat

Ostatné príslušenstvo

  kat

Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů

  kat

Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo

  kat

Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům

  kat

IP kamery príslušenstvo

  kat

Police do 19' rozvaděčů

  kat

Prepínače

  kat

ADSL

  kat

Patch panely

  kat

VPN/Firewall

  kat

Optické káble a príslušenstvo

  kat

Rozšíření záruk

  kat

IP telefónia

  kat

Routre

  kat

Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům

  kat

Sieťové karty

  kat

VDSL

  kat

Prepínač klávesnice/VGA/myš

  kat

Napájecí lišty do 19' rozvaděčů

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 12V

  kat

Metalické kabely - patch kordy

  kat

Access Point

  kat

Print servery

  kat

USB Network Hub

  kat

NAS Storage

  kat

Pasívne sieťové prvky

  kat

IP kamery

  kat

Routery

  kat

Switche

  kat

Bridge, extendery, repeatery

  kat

Powerline

  kat

Zabezpečovacie a dohľadové systémy

  kat

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

  kat

Sieťové adaptéry

  kat

Power Over Ethernet

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     SIEŤOVÉ PRVKY
       Optické komponenty
  Výrobcovia: Všetci A-LINK ALLIED TELESIS CISCO D-LINK HP HP Enterprise INTEL MIKROTIK NETGEAR NETRIX OEM SIGNAMAX TP-LINK UBIQUITI NETWOR ZYXEL
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[290 položiek, 14 stránok] na začiatok späť o jednu stránku 123456 do predu o jednu stránku na koniec
Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15 (kód: 502545762)

AT-OSPFX/15 SFP Pluggable Optical Module, 100LX, 15km, Single mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70C) 

3.67 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord (kód: JW118A)

JW118A Přehled - PC-AC-EC Continental European/Schuko AC Power Cord 

6.41 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX (kód: 50254565)

AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible architectur 

10.85 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp. (kód: 53904901)

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32MM je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode kab 

12.72 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver (kód: J4858C_OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent) 

13.14 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1G MM 850nm 550m Cisco

SFP 1G MM 850nm 550m Cisco (kód: 5139221G01)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna 

13.16 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver (kód: JD118B_OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní 

14.93 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM

SFP 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm LC OEM (kód: SPM-7100WCIS_OEM)

Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex 

15.00 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis

SFP 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 10km 1310nm LC DMI Cis (kód: SPS-7110WCIS_OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm , LC duplex, -40 - 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní 

14.73 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver (kód: J4859C_OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent) 

14.73 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver (kód: JD119B_OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B ekvivalent) 

14.80 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco

SFP 1G SM 1310nm 20km Cisco (kód: 5139221G02)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlák 

15.34 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver (kód: JD098B_OEM)

X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable. Ports: 1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type 1000BASE- 

17.04 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
OEM X122 1G SFP LC BX-D Transceiver

OEM X122 1G SFP LC BX-D Transceiver (kód: J9142B_OEM)

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM,10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp. 

17.04 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module (kód: 51722309)

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení, pak je optický transceiver tou nejlepší volbou. Popis produktu: Transceivery j 

17.19 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module (kód: 51722310)

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení pak je optický transceiver tou nejlepší volbou. Popis produktu: Transceivery je 

17.19 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco

SFP 1G SM 1310nm 20km DDM Cisco (kód: 5139221G15)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlák 

17.22 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G (kód: 517000462)

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS 

17.82 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul

UBNT UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul (kód: 526071913)

Popis produktu UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických p 

17.90 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m

Signamax 100-36MM, 10G XFP modul, MM, 300m (kód: 53904921)

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax 

18.05 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco

SFP 1G MM 850nm 550m DDM IND Cisco (kód: 5139221G19)

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití Multimode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna 

19.21 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
[290 položiek, 14 stránok] na začiatok späť o jednu stránku 123456 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
9327

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist