Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

  kat

Dátové rozvádzače 19' + príslušenstvo

  kat

Metalické káble

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 24V

  kat

Konektory/spojky

  kat

XDSL - ADSL,SDSL,VDSL

  kat

Inštalačné náradie

  kat

PoE injektory a adaptéry

  kat

Dátové zásuvky

  kat

Príslušenstvo, doplnky

  kat

Průmyslové zdoje s funkcí UPS

  kat

MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 48V

  kat

Optické komponenty

  kat

Optické patch kabely

  kat

Homeplug a Powerline (eth. po 220V)

  kat

Ostatné príslušenstvo

  kat

Vyvazovací panely do 19' rozvaděčů

  kat

Dátové rozvádzače 10' + príslušenstvo

  kat

Příslušenství k 19' datovým rozvaděčům

  kat

IP kamery príslušenstvo

  kat

Police do 19' rozvaděčů

  kat

Prepínače

  kat

ADSL

  kat

Patch panely

  kat

VPN/Firewall

  kat

Optické káble a príslušenstvo

  kat

Rozšíření záruk

  kat

IP telefónia

  kat

Routre

  kat

Příslušenství k 10' datovým rozvaděčům

  kat

Sieťové karty

  kat

VDSL

  kat

Prepínač klávesnice/VGA/myš

  kat

Napájecí lišty do 19' rozvaděčů

  kat

Průmyslové zdoje z 230V na 12V

  kat

Metalické kabely - patch kordy

  kat

Access Point

  kat

Print servery

  kat

USB Network Hub

  kat

NAS Storage

  kat

Pasívne sieťové prvky

  kat

IP kamery

  kat

Routery

  kat

Switche

  kat

Bridge, extendery, repeatery

  kat

Powerline

  kat

Zabezpečovacie a dohľadové systémy

  kat

Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

  kat

Sieťové adaptéry

  kat

Power Over Ethernet

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     SIEŤOVÉ PRVKY
       MediaConverter,Mc Port Interface Moduly (PIM),PIM
  Výrobcovia: Všetci ALLIED TELESIS ATEN D-LINK TP-LINK UBIQUITI NETWOR
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[66 položiek, 4 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 1234 do predu o jednu stránku na koniec
Allied Telesis AT-WLMT 1ks

Allied Telesis AT-WLMT 1ks (kód: 50251003)

AT-WLMT Wall Mount Bracket for one unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converter * Allows standalone Media Converters and Rate Converters to be wall-mounted or mounted under a desk * Locking Mechanism 

6.14 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100

PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100 (kód: .K-T99KUETHERNET2)

Konvertor USB2.0 na RJ45 10/100 MBIT, Fast Ethernet Adapter, zařízení umožní připojit počítač s USB2.0 portem do sítě ethernet RJ-45. Zařízení je vhodné například pro notebooky nebo počítače bez síťové karty. Zařízení bylo testovano. Funguj 

13.26 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1

Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1 (kód: 50250328)

Features of the AT-FS238 * Half & Full Duplex operation, on both fibre and copper ports * Transparent to 802.1Q packets * Internal 2K MAC address table * Rack-mountable using optional AT-MCR12, AT-TRAY4 or AT-TRAY1 chassis * Wall-mountable  

14.27 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Allied Telesis PSU for GW iMG616BD, 12V/1,5A

Allied Telesis PSU for GW iMG616BD, 12V/1,5A (kód: 502511834)

074-000260 

16.97 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert.

TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Convert. (kód: 51722307)

 

18.60 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS

Allied Telesis Spare PSU for AT-MC,AT-GS, AT-FS (kód: 50251183)

AT-MCPWR-60 Energy Star External Power Adapter for all universal Media Converters (supports all 4 country variants) 

24.00 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. (kód: 51722301)

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Umožňuje konfiguraci pře 

26.97 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv. (kód: 51722302)

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Umožňuje konfiguraci pře 

26.97 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/155 0nmRX Media Conv. (kód: 51722304)

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Podporuje technologi 

26.97 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/131 0nmRX Media Conv. (kód: 51722303)

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. * Podporuje technologi 

26.97 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE

UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE (kód: 5260720513)

F-POE UBNT FiberPOE je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE.FiberPOE obsahuje 2 ethernetové porty, 1 SFP slot a DC svor 

32.28 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter

TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter (kód: 51722305)

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínačevynuceného/automat ického režimu přenosu pro port FX. * Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km 

33.01 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Conv.

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Conv. (kód: 51722306)

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínačevynuceného/automat ického režimu přenosu pro port FX. * Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km. 

33.01 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1

Allied Telesis mount kit for 1xMC AT-TRAY1 (kód: 50251001)

Features of the AT-TRAY1 * Simple rack mount chassis for standalone media converters * Holds one Media converter 

33.86 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
ATEN konvertor RS232-RS422/485, obousměrný

ATEN konvertor RS232-RS422/ 485, obousměrný (kód: .K-IC-485S)

Konvertor RS232-485 obousměrný - konvertor RS232-485 obousměrný - DCE/DTE možnost výběru - 4linky full duplex/2linky half duplex - poin to point/ multipoint zapojení - včetně adaptéru Specifikace: napájení 9V data rate 100Kbps do 1,2km kone 

45.11 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Allied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000

Allied Telesis Converteon media chassis AT-CV1000 (kód: 50257449)

AT-CV1000-20 1 Slot Converteon Chassis, including 1 external AC power adapter Converteon™ one slot media chassis The AT-CV1000, 1 Slot, metal chassis is designed to house the range of Converteon media blades.It can be installed with one sin 

56.21 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
ATEN Konvertor RS232-RS422/485,obousměrný,izolovan

ATEN Konvertor RS232-RS422/ 485,obousměr ný,izolovan (kód: .K-IC-485SI)

Konvertor RS232-485 obousměrný izolovaný *konvertor RS232-485 obousměrný *DCE/DTE možnost výběru *4linky full duplex/2linky half duplex *poin to point/ multipoint zapojení *včetně adaptéru *izolovaný Specifikace: *napájení 9V *data rate 100 

68.21 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Allied Telesis mount kit 19' for 4xMC AT-TRAY4

Allied Telesis mount kit 19' for 4xMC AT-TRAY4 (kód: 50251002)

AT-TRAY4 19” Rack Mount Kit for up to 4independently-oper ating unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converters 

68.89 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

10/100to100B aseFX (SC) Multimode Media Converter (kód: 51202803)

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku. Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různ 

87.99 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Allied Telesis AT-WLMT-010 10ks pack

Allied Telesis AT-WLMT-010 10ks pack (kód: 502510031)

AT-WLMT-010 10 pack Wall Mount Bracket for one unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converter * Allows standalone Media Converters and Rate Converters to be wall-mounted or mounted under a desk * Locking Mechanism 

108.61 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Allied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-010

Allied Telesis DIN rail rack mount AT-DINRAIL-0 10 (kód: 502510033)

AT-DINRAIL-010 10 pcs in the pack DIN Rail Rack mount for all Standalone Media Converters The AT-DINRAIL1 is a universal bracket that allows a wide range of Allied Telesis media converters and media/rate converters to be mounted onto an ind 

118.53 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
[66 položiek, 4 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 1234 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
5435

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist