Hlavná stránka
RSS kanál
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc   
Hľadať produkt
  Rozšírené vyhľadávanie >
Výrobcovia
Kategórie Výrobcovia
kat

DISKY, MECHANIKY, RADIČE

kat

POKLADNIČNÉ SYSTÉMY

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÔTOVÉ 2,4GHZ

kat

ZÁLOHOVANIE DÁT

kat

KANCELÁRSKA TECHNIKA A MÉDIÁ

kat

GRAFICKÉ KARTY, STRIŽNE A TV TUNERY

kat

KLÁVESNICE, MYŠI, OVLÁDAČE

kat

KATEGORIE

kat

SKRINKY A ZDROJE

kat

MONITORY

kat

SYSTÉMY AUTOMATICKÉ IDENTIFIKACE

kat

PAMÄTE

kat

DISKOVÉ POLIA, NAS

kat

SIEŤOVÉ PRVKY BEZDRÁTOVÉ 5/10 5GHZ

kat

PROJEKTORY A PREZENTAČNÁ TECHNIKA

kat

MOBILY A NAVIGÁCIE

kat

SERVERY

kat

OPTICKÉ MECHANIKY

kat

PROCESORY

kat

ZÁKLADNÉ DOSKY

kat

NOTEBOOKY A ULTRABOOKY

kat

TABLETY A ČÍTAČKY

kat

STOLNÉ POČÍTAČE

kat

HERNÁ ZÓNA

kat

KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY

  kat

VGA

  kat

DVI

  kat

HDMI

  kat

DisplayPort

  kat

MHL (Mobile High-Definition Link)

  kat

Napájací kábel 230 V

  kat

USB káble, adaptéry

  kat

FireWire káble

  kat

Patch káble, konektory, zásuvky

  kat

Svorky a organizéry káblov

  kat

Sériové, paralelné káble

  kat

Telefónne káble (RJ10, RJ11)

  kat

Optické Patch káble

  kat

PS/2 káble

  kat

Thunderbolt

  kat

SlimPort/MyDP

  kat

Anténne káble

  kat

Káble k diskom a mechanikám

  kat

Audio, video káble

kat

POČÍTAČOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

kat

TLAČIARNE A KANCELÁRSKE VYBAVENIE

kat

GSM TELEFÓNY

kat

SPOTREBNÝ MATERIÁL

kat

FOTO A VIDEO

kat

SOFTWARE

kat

SPOTREBNÁ ELEKTRONIKA

kat

SIEŤOVÉ PRVKY

Podporované platby
QUATRO
Informácie
O nás
Obchodné podmienky
Dodacie podmienky
Reklamačné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kontakt
Prezeranie podľa kategórií
     KÁBLE, ADAPTÉRY A KONEKTORY
       Anténne káble [232]  Audio, video káble [2]  DisplayPort   DVI   FireWire káble   HDMI   Káble k diskom a mechanikám   MHL (Mobile High-Definition Link) [7]  Napájací kábel 230 V   Optické Patch káble   Patch káble, konektory, zásuvky   PS/2 káble [8]  Sériové, paralelné káble   SlimPort/MyDP [1]  Svorky a organizéry káblov [135]  Telefónne káble (RJ10, RJ11) [26]  Thunderbolt   USB káble, adaptéry   VGA 
  Výrobcovia: Všetci - Neuveden 3M Acer American Power APC UPS APPLE Arctic Cooling ATEN Athlet Avacom Belkin Brennenstuhl ColorWay CONNECT IT CRONO Dell DeLock DeLock, NaviLoc DeLock, NaviLoc Digitus Duracell Ednet EMOS Equip EVOLVEO Fixapart Fujitsu Gembird GPI Internation Hähnel HP HP commercial HQ Kancelárske pot Kensington König Leitz Lenovo Lenovo Think LifeProof Macab Nano Solutions NaviLock Nedis Nešpecif. HW vý Neutrik Nuvo oem Opticord Ostatný - Digit Pasívne sieťové Platinet PremiumCord Q2 Power SKROSS SMC Sony Sweex Swissten Tasker Ubiquiti Umax Valueline VIA Western Digital Xiaomi
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
[31 položiek, 2 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 12 do predu o jednu stránku na koniec

power cable EU (kód: 247028)

 

12.66 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
Foot stand

Foot stand (kód: 2471009)

 

16.32 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

Power cord three-wire EU (kód: 209419)

 

16.84 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks
VESA Cover

VESA Cover (kód: 2471008)

 

19.27 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

DVI-I/VGA Adapter cable (kód: 247210)

 

28.36 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

DisplayPort to DVI-D adapter cable (kód: 213173)

 

31.11 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

USB 3.0 certified cable 2m (kód: 247581)

 

35.55 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

LAN Conversion cable (USB to LAN) (kód: 247031)

 

39.62 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

USB to Serial Adapter Cable (kód: 234559)

 

39.63 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Áno ks

FC-Cable MMF, 5m, LC/SC, (1xSheat) (kód: 208886)

 

41.66 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC-Kabel OM3, MMF, 5m, LC/LC 8Gbit/s (kód: 208464)

 

43.64 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC cable MMF, 10m, LC/SC (kód: 234913)

 

44.93 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

HDMI to DVI-D Cable (kód: 247580)

 

45.11 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

DisplayPort to VGA Adapter (kód: 247579)

 

45.11 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC-Cable OM4, MMF, 5m, LC/LC (kód: 233149)

 

45.84 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

SAS Cable 1x SFF 8470-1x SFF 8088 2m (kód: 209047)

 

45.86 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC-Cable OM3 LWL 10m LC LC (kód: 234912)

 

47.87 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s (kód: 211986)

 

47.87 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC-Cable OM4, MMF, 10m, LC/LC (kód: 234911)

 

50.77 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC cable SMF, 10m, LC/LC (kód: 234914)

 

72.00 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks

FC cable SMF, 20m, LC/LC (kód: 245581)

 

80.92 EUR  s DPH   Dostupnosť: EXT: Nie ks
[31 položiek, 2 stránky] na začiatok späť o jednu stránku 12 do predu o jednu stránku na koniec

Označené produkty:
 

Prihlásenie sa
Meno:

Heslo:
Zabudnuté heslo
Registrácia firma
Registrácia občan
kos Nákupný košík
0 ks 0.00 EUR
>> zobraziť nákupný košík
Kontaktné informácie

Otváracie hodiny na predajni: Pracovné dni: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

citycomp
Zemplínska 15 (OC OPÁL)
08001 Prešov
Volajte:
Tel.
tel051 / 452 5360
Píšte:
hlavný mail:
einfo@citycomp.sk
eshop:
eeshop@citycomp.sk
Kontaktujte nás

*Vaše meno:

*Váš email:

Váš telefón:

*Vaša správa/otázka:
*Kontrolný kód:
 
1456

Opíšte kód z políčka, slúži ako ochrana proti SPAM.
*údaje musia byť vyplnené pre úspešne odoslanie.
Aktualizácia
Aktuálne ponúkame 108948 produktov. Posledná aktualizácia 14.06.2019.
© nanoTECH s.r.o. vytvorené redakčným systémom © MiBe ESHOP 2012, 28 
2009-2015 (c) citycomp.sk
TOPlist